IDEA KUPOWANIA

KUPUJĄC W NASZYM SKLEPIE WSPIERASZ PODOPIECZNYCH
STOWARZYSZENIA NA RZECZ RODZINY

IDEA SKLEPU!

NIE ZAWACHAJ SIĘ UŻYĆ SWOJEJ MOCY!

Idea  sklepu mocpomgania.pl jest jasna i prosta. Ty kupujesz naszą koszulkę, gadżet lub pracę rękodzielnoczą, a całość Twojej kwoty zakupu przeznaczana jest na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny w Chorzowie.

Nasza FUNDACJA działa głównie w obszarach kultury, edukacji oraz rozwoju dzieci i młodzieży. Postanowiliśmy stworzyć sklep, którego produkty będą unikatowe na Polskim rynku, a kwota uzyskana ze sprzedaży będzie w 100% przekazywana naszemu partnerowi.

 

100% PRZEJZYSTOSCI!

WIESZ CO DZIEJE SIĘ Z TWOIM WSPARCIEM!

FUNDACJA wspiera merytotycznie i finansowo działalność statutową Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny. Ponieważ Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, a wsparcie i pomoc w obszarze rodziny jest kluczowe dla tej organizacji,  postanowiliśmy dzięki powołaniu FUNDACJI, wspierać działalność i inicjatywy społeczne oraz lokalne Stowarzyszenia.

 

OSOBISTE ZAANGAZOWANIE!

NASZE PRODUKTY TWORZĄ LUDZIE – NIE MASZYNY!

Czy wiesz, że nasze produkty są tworzone przez ludzi, którzy nie pobierają za swoją pracę żadnego wynagrodzenia?! Oprócz kosztów materiałów i zlecenia wydruku koszulek firmie, reszta jest po naszej stronie. Dlatego nasze produkty są unikatowe i tworzone z sercem. Nie ilość, a jakość i idea jest najistotniejsza w naszym sklepie.

 

 MOC  POMAGANIA

Każdorazowy Twój zakup to pewność, że 100% Twojej kwoty zakupu przeznaczamy na rzecz podopiecznych naszego Stowarzyszenia.

 

STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODIZNY

Od 20 lat promujemy, wspieramy i pomagamy rodzinom.

Nasze Stowarzyszenie od lat prowadzi działania, które w swoim obszarze skupiają całe rodziny. Prowadzimy placówki i projekty, z których rocznie korzysta ok. 1000 osób głównie z Chorzowa i okolicznych miejscowości!

Nasza oferta jest zawsze w 100% bezpłatna i skierowana do odbiorcy w każdym wieku. Nasza działalność to głównie: prowadzenie terapii i psychoterapii, konsultacji psychologicznych, zajęć pedagogicznych, zajęć aktywizujących osoby starsze i samotne, prowadzenie profilaktyki i terapii wśród młodzieży oraz wsparcia i socjoterapii dla dzieci w wieku szkolnym.

więcej informacji na www.snrr.org – oficjalna strona Stowarzyszenia